Çocuk Acemi mikroskop bilim Kiti erken Eğitim oyuncaklar bebek bilim deney mikroskop eğitici oyuncaklar

₺91.74 ₺147.96

Mermi Noktaları:

1、çocuklar mikroskop: 100X 400X 1200x büyütme çocuklar mikroskop, çocuklar için iyi bir eğitici oyuncak mikrokozmik dünya üzerinde keşfetmek için, gibi bitki yaprakları, çiçekler, hücre, böcek ve mikroorganizmalar.

2、dayanıklı güvenli malzeme: kaliteli ABS akrilik yapılmış, dayanıklı ve güvenli.Cam malzemenin çocukların parmaklarına zarar verebileceğinden farklı olarak, ABS plastik daha fazladır safe.It plastik oyuncak mikroskop, profesyonel mikroskop değil.

3、ayarlanabilir açılar: LED ışık ve lensin ayarlanabilir açıları tasarımı ile çocuklarınız nesneleri en iyi perspektifte gözlemleyebilir.

4、Araştırmayı teşvik eder: çocukların 5 ila 12 yaş arası çocuklar için uygun bilimsel araştırma ve keşiflere olan ilgisini teşvik eder.Paket, 3 yaşın altındaki çocuklar için değil, küçük aksesuarlar içerir.

5、aksesuarları listesi: kalıcı samplex1, şeffaf cam slideX2, toplama şişe X2, numune boxX1, tweezersX1, spatulaX1, diseksiyon needleX1, neşterx1 renk kutusu ambalaj, çocuklar için hediye olarak uygundur.

Tanım:

Mikroskop Kullanımı:

1. Pili takın, LED güç anahtarını açın;

2. Odak düğmesini saat yönünün tersine çevirin, lens namlusunu kaldırın, ışık parlaklığını ayarlayın;

3. Önce örnekleri alın, cam slaydın üzerine yerleştirin, kapak olarak başka bir cam slaytla kaplayabilirsiniz.Ardından, numuneyi sahneye yerleştirin ve klipsle sabitleyin.Numuneleri Ara açıklığa taşıyın, hedefi en üste ayarlayın;

4. 100x için objektif lens çevirin, 400x, 12000x ihtiyaç olarak;

5. Objektife bakarken, objektifin yüksekliğini ayarlanabilir yüksekliğe ayarlayın, kapaklara dokunmayın, merceğe bakın, ayrıntıyı gözlemleyene kadar odak uzunluğunu biraz artırın.

Ambalaj Listesi:

Kalıcı Örnekx1

Şeffaf Cam SlideX2

Koleksiyon BottleX2

Örnek BoxX1

Cımbızx1

SpatulaX1

Diseksiyon İğne X1

Neşterx1

Not:

1. Objektif tepsisinde hiçbir şey olmadan, LED ışığı yandığında merceğe bakmayın.

2. 2 adet AA pil gerekir (dahil değildir).


  • Yaş Aralığı: 5-7 yıl, 8 ~ 13 yıl, 14 Yıl & Up
  • Model Numarası: Mikroskop Kiti eğitici oyuncaklar
  • Kaynak: CN (menşei)

Etiketler: antistres oyuncak, Avrupa deneyimi, pokemon, DIY bilim deney çocuk oyuncakları, bebek centerpiece, şeyler bilim projesi, gsm sabit telefon, DIY balon deneyi, astronot modeli, buhar eğitim oyuncakları.

Ayrıca gibi olabilir