GoPro 9 Pil Şarj Cihazı Akıllı Hızlı Şarj kılıf 1750 mAh Li-ion Pil saklama kutusu için GoPro Hero 9 spor kamera aksesuarları

₺115.99

1, Mükemmel 9 fotoğraf ve video Kahraman: kutu pil ömrü çözme Pil şarj depolama türü açılır, özel fotoğraf ve video Kahraman 9 kamera şarj, depolama ve entegre şarj akıllı pil yöneticisi için tasarlanmış, aynı zamanda üç pili şarj edebilir, 2.4, yüksek akım Hızlı şarj, 2.5 saat tam şarj, tam şarj, kamera uzun süre devam ettiği zaman bitmiyor.

2、şık ve kompakt Görünüm: benzersiz tasarım öne yapar.Bu kompakt ve hafif şarj cihazı sırt çantanızda/kamera çantanızda/bagajınızda saklanabilir, böylece şarj cihazı sırt çantası kayışına veya elinizin arkasına kolayca asılabilir, bu da GoPro 9 kameranız için çok uygundur!

3、yüksek kaliteli malzeme: manyetik koruyucu kapak tasarımı kabul edilir, basit ve kullanımı hızlı.Kaymaz silikon ped kullanımı daha samimi hale getirir.Tüm malzemeler çevre dostu ve çevreyi kirletmez!

4、güvenli şarj ve çoklu korumalar: şarj cihazı, aşırı şarj, kısa devre ve aşırı deşarj, aşırı ısınma, aşırı akım ve aşırı gerilime karşı korumayı destekler ve size ve ekipmanınıza kapsamlı koruma sağlar.

Şarj dinamosu:

1.Ağırlık:68.31 g

2.Giriş gücü:5 V 2.4 A

3.Çıkış gücü:4.4 v 800mA * 3

Pil:

1.Kapasite:1750 mAh

2.Ağırlık: 33g

3.Boyutu:41mm * 34mm * 13mm

Sabit yeşil ışık: tam şarj

Sarı ışık her zaman açık, mavi ışık nefes alıyor: neredeyse dolu.

Sarı ışık her zaman açık, mavi ışık solunum: şarj.

Mavi Güç gösterge ışığı her zaman açıktır: yüksüz bekleme.

Fonksiyon: Pil şarj durumunu açıkça belirtin, Gopro 9 pillerin Hızlı şarj edilmesi için mükemmeldir ve aynı anda iki hafıza kartı ve üç pil barındırabilir!

Güvenlik performansı: aşırı voltaj koruması, aşırı akım koruması, aşırı güç koruması, aşırı deşarj koruması, kısa devre koruması, kurtarma koruması!


  • Uyumlu Eylem Kamera Marka: GoPro
  • Malzeme: ABS
  • Marka Adı: RPXBGUCKARHGNAME
  • Paket: Paket 4
  • Kaynak: CN (menşei)
  • Tip: Eylem Kamera Aksesuarları Kitleri
  • Model Numarası: GO9

Etiketler: Ev akıllı, GoPro hero 6 kubbe, kubbe gopro, GoPro 9, kubbe gopro hero 9, kılıf GoPro 9, gopro kask Dağı, git pro 9, Gopro Kahraman 9, gopro mount.

Ayrıca gibi olabilir