ZK-1002T TPA3116D2 Bluetooth 5.0 Subwoofer amplifikatör Kurulu 2X100 W 2.0 Kanal Yüksek Güç Ses Stereo amplifikatör Kurulu

₺187.29 ₺367.30

Biz büyük miktarda indirim sunuyoruz.Bizimle irtibata geçebilirsiniz!

1. Bir güç kaynağı nasıl seçilir?Kart ile güç kaynağı çok önemlidir.Yüksek voltaj, yüksek akım ve daha iyi çıkış gücü.Sadece 12V 1A'NIZ varsa, 3-4 inçlik bir hoparlör getirebilirsiniz.19v 5A veya üstü iseniz, 8-10 inç ile ilgili bir sorun yoktur ve güç kaynağı çok değerli olmalıdır.Voltaj çok düşükse, ses yükseltildikten sonra Ses bozulur.

Akım çok küçükse, hoparlör voltajı düşük çeker, anormal çalışır veya ses kalitesi deteriorate.It 3A üzerinde akım ile 18v19v24v güç kaynağı kullanılması tavsiye edilir.Eğer sadece 9V12V veya 1A 2a güç kaynağı var, aynı zamanda kullanılabilir ama güç küçük.Lütfen kullanırken maksimum ses seviyesine dikkat edin, bu da ses kalitesini etkileyebilir.

2. Bir hoparlör nasıl seçilir?Yaygın olarak kullanılan hoparlörler genellikle 4 ohm veya 8 ohm, pozitif ve negatif ayırt edemez, etkisi aynıdır.Hoparlörünüzün gücü küçükse, 10W ila 30W arasında kullanılabilir.amplifikatörün yandıktan sonra yanmasını önlemek için güç kaynağı voltajı küçüktür.Örneğin, 15V'UN altında bir güç kaynağı seçin. 50W-100w hoparlör iseniz, hoparlörün tükenmesi konusunda endişelenmeyin.12-24 V güç kaynağı seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz yüksek voltaj, daha yüksek ses çıkışı veya güç.Hoparlör gücünün 100W'I aşması önerilmez, aksi takdirde ses kalitesi etkilenir. 3. Ses giriş modunun tanıtımı.Bu ses amplifikatörü modülünün iki ses giriş modu vardır: biri bluetooth girişi, diğeri AUX girişi.Bluetooth modu tercih edilir.Bluetooth her ikisine de bağlanabilir mode.As Bluetooth bağlantısı başarılı olduğu sürece bluetooth modu ve bluetooth modu otomatik bağlantıyı destekler

Bluetooth olduğunda aux ekleme AUX modudur connectionless.It AUX modunu kullanırken bu modülün bluetooth bağlantısının kesildiğinden emin olmak önemlidir.

Kanal başına maksimum güç: 100 W

Model Numarası: ZK-1002T

Kanallar: 2 (2.0)

Renk: Siyah

Malzeme: Plastik

4. Bas ve yüksek zift nasıl ayarlanır?

Ortadaki bas potansiyometresi BASLARI kontrol etmektir, sağ bas güçlendirilir, sol bas zayıflatılır.Potansiyometre orta konumda olduğunda, bas ne güçlendirilir ne de zayıflatılır.

Soldaki tiz potansiyometresi Tizi kontrol eder.sağ tiz gelişmiş ve sol tiz zayıflatılmış.Potansiyometre orta konumda olduğunda, tiz seviyesini arttırmaz veya azaltmaz.

Tiz ve bas ayarlarken not: tiz veya bas sağ dönüşü maksimuma ayarlandığında, ses bozulursa, tiz veya bas kazancının da olduğu anlamına gelir large.It kazancı azaltmak için tiz veya bas potansiyometresini sola çevirmek veya toplam ses seviyesini azaltmak için ses potansiyometresini sola çevirmek gerekir.

5. Ses daha yüksek olduğunda, bulanık ses olgusu ortaya çıkar.

Ses bozuk.Lütfen adaptör güç kaynağını daha yüksek bir voltaj derecesiyle değiştirin.

6. Ses daha yüksek hale geldikten sonra Ses sıkışır.

Giriş gücü yetersiz ve güç kaynağının kendisi aralıklı olarak kapanıyor.Lütfen güç kaynağını daha büyük bir güçle değiştirin.

Paket içeriği:1 x Ses Stereo amplifikatör Kurulu

Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.

Not: ışık rengi çekim ve farklı görüntüler neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey.Ölçüm izin hatası +/- 1-3cm.


  • Kazanç (dB): 130 MHz
  • Sertifika: Hiçbiri
  • Kaynak: CN (menşei)
  • Marka Adı: Orsda
  • Kanal Başına Maksimum Güç: 90 W

Etiketler: 2x50 W amplifikatör kurulu tpa3116, tpa3116d2 subwoofer dijital güç amplifikatörü 100w a, aiyima amplifikatör, 24v amplifier, tpa3116d2, zk 502t, bluetooth tpa3116d2, tpa3116, 2x100 W, airplay amplifikatör.

Limteowlee
2021-02-18
5/5
Oki

Ayrıca gibi olabilir