Çok fonksiyonlu Masaüstü Monitör standı bilgisayar ekran yükseltici Kalınlaşmak Kurulu Raf Laptop standı Masaüstü dizüstü TV Raf

₺179.40 ₺263.78

Tanım

Bu pratik bir masaüstü bilgisayar yükseltici.Kalınlaşmak kurulu tasarım, masaüstü için düzenli organize, karışıklık herhangi bir daha!Ofis veya ev masasında kullanım için uygundur, bilgisayar monitörünün yüksekliğini arttırmak için boynunuzu daha rahat hissettirir.Satın almaya değer!

Özellik

- Renk: Beyaz.

- Malzeme: çevre dostu MDF.

- Boyutu: yaklaşık 50x20x8 cm/19.69x7.87x3.inç.

- Çok pratik, yerden tasarruf.

- Güzel ve zarif görünüm, pürüzsüz kirleri olmadan, herhangi bir dekor tarzı için uygun.

- Thicke Kurulu ile ince zanaat, raf çatlak ve deforme kolay olmayacak.

- Ürün, monitör yüksekliğini yükseltmek için ev veya ofis için tasarlanmıştır, PC ekranını daha rahat izlemenizi sağlar.

- PC, dizüstü bilgisayar için evrensel stand.Bu öğe çok fonksiyonlu, monitör yükseltmek için kullanılabilir, bir TV standı olarak da kullanılabilir.

1 x Masaüstü Monitör standı


  • Kaynak: CN (menşei)
  • Marka Adı: Foxnovo
  • Tip: Sehpalar

Etiketler: yumuşak dizüstü bilgisayar masası, raf tv, masa monitör standı, ahşap bilgisayar monitörü standı, monitör desteği, dell klavye, mobile laptop table, çanak süzgeç raf, gökkuşağı klavye, hp elitebook alt kılıf kapak.

Basti 584
2021-06-09
1/5
The very defective packaging. And the wood on the corners came chipped. So since it's damaged, it doesn't look like a new product.
Shervudop
2021-05-27
3/5
I am very disappointed with this purchase, the product is damaged, it is missing bolts (only two came) the packaging was not suitable for some of the dimensions of these tables, they should add the bolts in individual bags and not throw them inside the bag and that's it

Ayrıca gibi olabilir