1 m PTFE tüp TEFLONTO TL-besleyici hotend Rostock Bowden ekstruder 1.75 mm filament KIMLIĞI 2 mm od 4 mm klonlanmış Capricornus tüp Ender için 3

₺6.84 ₺8.06

Ürün özellikleri: 2mm x 4mm (iç çapı 2mm dış çapı 4mm) Ürün renk: Mavi/Kırmızı/Siyah/Beyaz/şeffaf sıcaklık aralığı: -190 derece santigrat - 280 derece santigrat Özellikleri: 1. Korozyon direnci, erimiş alkali metal, florlu ortam, güçlü oksidan, indirgeyici ajan ve çeşitli organik çözücülerin etkisine dayanabilir. 2, kendinden yağlamalı, plastikteki en küçük sürtünme katsayısına sahip, ideal bir yağsız yağlama malzemesidir. 3, yüzey yapışkan değildir, katı malzemelerin yüzeye yapışamayacağı bilinmektedir, en küçük yüzey enerjisine sahip katı bir malzemedir. 4, atmosferik yaşlanma direnci, radyasyon direnci ve düşük geçirgenlik, atmosfere uzun süreli maruz kalma, yüzey ve performans değişmeden kalır. 5, aksi takdirde, oksijen sınırı Endeksi 90'ın altındadır. 6. Sifo etilen reçinesinin gelecekteki dispersiyon polimerizasyonu macun presleme ile işlenir ve görünüm saf beyazdır. 7, yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık.Paket Listesi: 1 metre x 2*4mm PTFE tüp Ürün Adı: PTFE tüp (PTFE tüp, tüp)


  • Kaynak: CN (menşei)
  • Öğe Türü: Teflon
  • Marka Adı: İKİ AĞAÇ
  • Model Numarası: tüp

Etiketler: teflon tüp, çift hotend, hotend sivrisinek, hotendname, hotend v6, ptfe tüp, çift ekstruder dişli, sıcak end ender 3 pro, Oğlak PTFE tüp, ender 3 pro yükseltme.

Arif Saygi
2021-06-07
5/5
Durable and low friction come okey.

Ayrıca gibi olabilir