Yeni Ultrasonik Köpek Anti Barking Cihazı Pet Köpekler Eğitim Malzemeleri Ev Açık Köpek Anti-Gürültü Dur Bark Kontrol Cihazı Araçları

₺121.19 ₺173.17

Özellikler:

Çalışma yöntemi

Ürünün mikrofonu köpeğin havlamasını algıladığında, ürün otomatik olarak insan kulağı tarafından duyulamayan, ancak köpek tarafından duyulabilen, köpeğe sert bir gürültü olan yüksek perdeli bir ultrason yayar, böylece köpek havlamayı durdurur ve ayrılır.

Anti-bark fonksiyonu

Bu ürün köpeğin çok fazla havlamasını önleyebilir, bu da sizi ve komşularınızı etkileyecektir.Açık Ultrasonik havlayan tıpa, köpeğin havlamasını etkili bir şekilde durdurabilir ve yaka almanıza gerek yoktur.Tüm ırklar ve farklı boyutlarda çeşitli köpekler için güvenli ve etkilidir.

Kurulumu kolay

Ürün dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır ve bir alarm gibi görünmek için tasarlanmıştır clock.It şarj edilebilir, evde veya evinizde herhangi bir yerde bir ağaca kolayca asılabilir. yard.It asılabilir, bir masaya veya başka bir yere yerleştirilebilir.

İnsancıl tasarım

Ultrason sadece köpeğin onu rahatsız eden bir şey duymasını sağlar ve köpeklerinize zarar verecek önemli bir ceza veya zararlı unsur yoktur.

Yüksek kalite

Yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmış, aşınmaya dayanıklı ve su geçirmez, tüm hava koşullarında çalışabilir.

Özellikler:

Tipi:köpek anti-barking cihazı

Malzeme: ABS

Öğe renk:Siyah

Miktar:1 adet

Pil:Şarj Edilebilir Pil

Arayüz: USB

Boyutu:8*4.4*5.4 cm/3.14*1.73*2.12 inç (L * W * H)

Net ağırlık:120g / 4.23 oz

Paket:

1*köpek anti-barking cihazı

1*manuel

1*paket kutusu


  • Malzeme: Plastik
  • Öğe Türü: Kabuk Caydırıcıları
  • Kaynak: CN (menşei)
  • Model Numarası: köpek anti-barking cihazı

Etiketler: XT 660 ızgara.

Ayrıca gibi olabilir