Araba Sticker kask çıkartmaları için uygun Marquez 93 çıkartmaları Set 20 Sticker Lamine Repsol güneş koruyucu su geçirmez PVC, 32 cm

₺43.31 ₺86.54

Araba Sticker kask çıkartmaları için uygun Marquez 93 çıkartmaları Set 20 Sticker Lamine Repsol güneş koruyucu su geçirmez PVC, 32 cm

Marka yeni, güçlü çok yönlülük ve kaliteli.Kurulumu kolay, sadece yapıştırın, Tüm araçlar için uygundur.

Malzeme: yüksek kaliteli PVC çevre koruma malzemesi, su geçirmez ve güneş kremi, hiçbir solma

boyutu:32cm

Paket içerir:

1 araba Sticker kask çıkartmaları için uygun Marquez 93 çıkartmaları Set 20 Sticker Lamine Repsol güneş koruyucu su geçirmez PVC, 32 cm

Renk: gibi gösterildiği

Small küçük araba çıkartmaları yapıştırma yöntemi ile ? (kuru macun yöntemi)

Araçlar: paçavra, kazıyıcı veya kredi kartları

1. Vücudu temizleyin ve kuru tutun.

2. Macunun yerini belirleyin.Normal şartlar altında, alt kağıdı ortaya çıkarırken, aletlerle kazıyarak yavaşça yapıştırın.

3. Şekil büyük değilse, yapıştırmadan önce şeffaf transfer filmini ve çıkartmaları da yırtabilirsiniz.Ama bakım kaza sonucu yapışma neden alınması gerekir.

4. Yapıştırdıktan sonra, kazıyın ve birkaç kez tekrar tekrar basın.Şeffaf transfer membranı çıkarıldı.

5. Kapıda ve arabada, çantanın içine bir sanat bıçağı ile dikiş yapın.

6. Çıkartmaların ve gövdenin herhangi bir ayrılma veya çıkıntıya sahip olmasına izin vermeyin.

◆ Büyük ölçekli araba çıkartmaları ile yapıştırma yöntemi (ıslak yapıştırma yöntemi):?

Araçlar: paçavra, sprinkler, kazıyıcılar veya kredi kartları

1. Çıkartmanın viskozitesini azaltmak ve konumun ayarlanmasını kolaylaştırmak için gövdeyi temizleyin ve yapıştırılacak vücut parçalarına eşit olarak su serpin.

2. Macunun yerini belirleyin.Kağıt ortaya çıkarılması sırasında hafifçe bir aracı ile kazımak ise yavaş yavaş bir hamur yan,,.

3. Kapı kolu veya sürtünme önleyici şerit durumunda, malzeme duruma göre kesilmeli ve sarılmalıdır.

4. Düzgün ayarlayın.Şeklin genel konumunu onayladıktan sonra, suyu ve kabarcıkları tekrar tekrar silin.Şeffaf transfer membranı çıkarıldı.

5. Kapıda ve arabada, çantanın içine bir sanat bıçağı ile dikiş yapın.

6. Çıkartmaların ve gövdenin herhangi bir ayrılma veya çıkıntıya sahip olmasına izin vermeyin.

7. Çıkartmalardaki nemin iyice kurumasına izin vermeye çalışın ve mümkünse orta derecede ısıtma ve kurutma yapılabilir.Hava durumuna göre, arabayı bir veya iki gün içinde yıkayın

Temizleme yöntemi:

Çıkartmanın kenarını tırnağınızla hafifçe kazıyın ve yırtın completely.It herhangi bir iz bırakmayacak veya hasar görmeyecek paint.In kışın, soğuksa ve kenarları ve köşeleri kazıyamazsa, yapışkan bant elektrikli bir saç kurutma makinesi ile düzgün bir şekilde ısıtılabilir ve yumuşatıldıktan sonra tutkal kolayca çıkarılabilir.

Çıkartma kültürü:

Yaygın olarak "La Hua" olarak bilinen araba çıkartmalarının Amerika Birleşik Devletleri'nde ortaya çıktığı bilinmektedir States.At ilk olarak, bir halk şeklinde ortaya çıktı ve yavaş yavaş beşeri bilimlerin gelişmesiyle birlikte bir tür otomobil aksesuarına dönüştü.

Farklı "çekme çiçekleri" sizi farklı hissettirebilir."La Hua" nasıl daha kişiselleştirilmiş hale getirilir, tamamen kişisel tarzınıza aittir!Yarışta, her arabanın renkli ve göz alıcı olduğunu göreceğiz.

Bu vücut çıkartmalarının etkisidir.

Arabanızı nasıl farklı hale getirirsiniz?Çıkartmalar en hızlı ve en ekonomik yoldur.Araba çıkartmaları insanların kıyafetleri gibidir ve herhangi bir zamanda değiştirilebilir


 • Model Adı: araba sticker
 • Paket: Paketlenmiş Değil
 • Etiket Yerleştirme: Tüm Vücut
 • Tip: Tutkal Sticker
 • Ürün Uzunluğu: 32cm
 • Model: OEM
 • Ürün Yükseklik: 0.01cm
 • Etiket Türü: Yaratıcı Çıkartmalar
 • Öğe Türü: Etiketler
 • Dizayn: Çizgi film
 • Ürün Genişliği: 24cm
 • Kategori: PVC
 • Kaynak: CN (menşei)
 • Malzeme Türü: KK

Etiketler: airsoft ordu kask, sponsor etiketi, kask için vinil, Marquez çıkartması 93, çıkartma kask, araba sticker için, marc marquez, honda repsol çıkartması, boğa çıkartması, elbise pvc.

Zovarga184
2021-07-16
3/5
It was delivered in a round and round roll. If you don't stretch it, you won't be able to use it immediately. It is unavoidable because it is related to delivery.

Ayrıca gibi olabilir