Yapışmaz Silikon Pişirme Paspaslar Tepsi Pan Gömlekleri Levha Renk Boyutu İsteğe Bağlı

₺13.25 ₺24.95

Tanım:

Pişirme kolaylığı-bu esnek gıda sınıfı silikon yapışmaz pişirme paspasları, parşömen kağıdı, alüminyum folyo ve yapışmaz spreyler gibi diğer pişirme malzemeleri için mükemmel bir alternatiftir.Plastik bir tat bırakmadan yiyecekleri kolayca çıkarmanızı sağlayan yapışmaz bir yüzeye sahiptir.

Yeniden kullanılabilir ve ekonomik-bu yeniden kullanılabilir silikon pişirme paspasları ile tek kullanımlık bakeware harcamalarınızı azaltın.Dayanıklı ve esnek yapısı, bu ürünün birden fazla kullanımdan sonra dayanmasını sağlar.

Yapışmaz yüzey-bu esnek silikon pişirme paspasları çok çeşitli fırınlarda kullanılabilir ve 446 derece F'ye kadar ısıtma sıcaklıklarına dayanabilir.yanmış veya az pişmiş alanlar olmadan tutarlı ve güvenilir sonuçlar için ısıyı eşit olarak dağıtmak üzere tasarlanmıştır.

Temizlemesi ve saklanması kolay-yemek pişirmeyi ve temizlemeyi çok basit ve kolay hale getiren bu silikon pişirme paspasları ile zamandan ve emekten tasarruf edin!Sadece bir hızlı yıkama ve durulama, hatta bulaşık makinesinde.Hayır küçük bir ameliyata ihtiyacı vardı.Kolay saklama için rulo haline getirilebilir.

Güçlük yok, mutfak mutluluğu-evde bir profesyonel gibi pişirin bu profesyonel kalitede silikon ve yenilikçi tasarımlı pişirme paspasları sayesinde herkes bir profesyonel gibi pişirebilir.

Özellik:

Malzeme: gıda sınıfı silikon + cam elyaf

Boyutu: yaklaşık.

292x216mm/11. 5x8. 5 inç

420x295mm/16. 54x11. 61 inç

300x210mm/11. 81x8. 27 inç

300x400mm/11. 81x15. 75 inç

Kalınlık: 0,7 mm

Paket İçeriği:

1 Parça Pişirme Mat

Not:

Renk biraz farklı olabilir nedeniyle her monitörün Renk Kalibrasyonu.

Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif ölçüm sapmasına izin verin.


  • Sertifika: CE / EU
  • Malzeme: Silikon
  • Model Numarası: pişirme mat
  • Kaynak: CN (menşei)
  • Pişirme Ve Pasta Araçları Tipi: Pişirme Paspasları Ve Gömlekleri
  • Kit Numarası: 1
  • Özellik: Çevre Dostu

Etiketler: pişirme silikon foma, silikon kapak astarı, pişirme silikon paspaslar pişirme, silikon taban astarı, silikon raf astarı, silikon kuzu pişirme, örgü pişirme silikon, silikon kekler pişirme, pişirme silikon bant, siyah silikon astar.

Ayrıca gibi olabilir