25 ml suda çözünür insan vücudu yağlayıcı hiçbir Parabenler hipoalerjenik rahat kalıcı nemlendirir erkekler kadınlar için çift SDFA88

₺11.00 ₺14.29

25 ml suda çözünür insan vücudu yağlayıcı hiçbir Parabenler hipoalerjenik rahat kalıcı nemlendirir erkekler kadınlar için çift SDFA88

Tanım:

Özellikler:

1. Suda çözünür yağlayıcımız ipeksi pürüzsüzdür ve tereyağı pürüzsüzdür, vücudun doğal yağlamasını tamamlar ve samimiyet zevkini arttırır.Nemlendirmek ve yağlamak, samimi aktivitelerin kolaylığını ve konforunu arttırmak ve vücudun doğal yağlanmasını desteklemek için tasarlanmıştır.

2. Oyuncak dostu ve prezervatif uyumlu: suda çözünür kişisel yağlayıcı, çoğu oyuncak malzeme, doğal kauçuk lateks prezervatif vb.Ile uyumludur., böylece istediğiniz gibi güvenle oynayabilirsiniz.

3. Boyama yok, temizlenmesi kolay: saf suda çözünür yağlayıcı, herhangi bir seks yağlayıcısını en kolay şekilde temizleyebilir ve su ile kolayca durulanabilir.

4. Kar gibi saf: saf maddeler ile formüle edilmiştir, ana maddeler şunlardır: arıtılmış su, propilen glikol, gliserol, ve luba yağı.Tamamen parabenler ve silikonlardan arındırılmış doğal bir his verir.

5. Hipoalerjenik: suda çözünür kişisel yağlayıcı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt için tasarlanmış, sadece en kaliteli malzemelerden yapılmış yüksek kaliteli bir yağlama yağıdır.

Farkına varmak:

1.Gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi

2.İzin lütfen 1-3 cm sapma nedeniyle manuel ölçüm

Tanım:

Kutu olmadan ağırlık: 30g

Net içeriği: 25 ml

Yağlayıcı: suda çözünür

Boyutu: 10. 5x4 cm (yükseklik x genişlik)

Paket İçeriği:

1x suda çözünür insan vücudu


  • Model Numarası: as
  • Öğe Türü: Yağlar
  • Kaynak: CN (menşei)
  • Marka Adı: Breathleshades
  • Malzeme: as
  • boyut: 25ML

Etiketler: yzf 250 2019 koltuk minderi.

Ayrıca gibi olabilir