En iyi 100 Film Scratch off Poster 100 Film Tüm zamanların en iyi filmleri kova listesi en iyi 100 Anime Scratch off Poster fotoğraf duvar kağıdı

₺46.78 ₺71.90

Mermi noktaları:

1. Anime meraklıları için özenle seçilmiş ve üretilmiştir: çeşitli seçim sitelerinden en iyi 100 animasyonu seçtik ve en iyi animasyonları derledik.Bu nostaljik, eski anime dönemlerinden en yeni ve en büyük dönemlere kadar mükemmel seçeneklerimiz var.Sıfırdan en iyi 100 anime'nin bu posteri, izlediğiniz hafızayı takip ederken hafıza kanalında yürümek için ideal bir yoldur.Animasyon seçimi sizin gibi animasyon meraklıları tarafından düzenlenir, böylece hayal kırıklığına uğramayacağınıza bahse girebilirsiniz!

2. Renkli ve büyüleyici simgeler: her simge benzersizdir ve zarif tasarım her animasyonun ruhunu temsil eder.Yüksek kaliteli altının her katmanının arkasında sizi bekleyen hoş sürprizler var.En önemlisi, poster görünümünü ve hissini artıran pürüzsüz bir görünüme sahiptir.Detaylı ve renkli sanat eserleri ve mükemmel başlık, çizilmeye devam etmenizi sağlayacaktır!

3. Yüksek kaliteli malzemeler: yüksek kaliteli malzemelerle çok fazla poster bulamazsınız.Poster, herhangi bir kırışıklık ve kırışıklığa neden olmadan mükemmel kalınlık sağlayan 250 gsm'den yapılmıştır.

4. Hediye/duvar dekorasyonu/çerçeve olarak kullanım için çok uygundur: posterimiz hediye olarak kullanılabilen sağlam bir test tüpü ambalajı ile birlikte gelir, böylece hediye ambalajı üzerinde ekstra çaba harcamanıza gerek yoktur.Kalıplamak veya duvar dekorasyonu olarak kullanmak istiyorsanız, herhangi bir odaya mükemmel bir doku katacaktır.Postere her baktığımda, geçmişi düşünüyorum animations.It ayrıca misafirleriniz için iyi bir konudur.

5. Ailenize ve arkadaşlarınıza meydan okuyun: aileniz ve arkadaşlarınızla dostça bir meydan okuma yapmak ister misiniz?En çok çiziği kimin biriktirebileceğini veya ilk önce kova listesini kimin tamamladığını görüyor musunuz?Bu sizi eğlendirmek ve koleksiyonunuzu başkalarına göstermek için eğlenceli bir yoldur!

Açıklamalar:

Kalınlığı: 9mm levha

Baskı formu: renkli baskı

Marka: Boyama Dünya

Malzeme: kağıt

Boyutu: 59*42*0.09 cm

Ambalaj listesi

1*Scratch boyama


  • Sınıflandırma: Buzdolabı İçin, Kiremit İçin, Duvar İçin, Mobilya Çıkartmaları, Pencere Çıkartmaları
  • Özellik: Single-piece Package
  • Model Numarası: Anime Scratch Off Poster Fotoğraf Duvar Kağıtları
  • Tema: Çizgi film
  • Senaryolar: DUVAR
  • Desen: Düzlem Duvar Sticker
  • Kaynak: CN (menşei)
  • Malzeme: Kâğıt
  • Stil: Çizgi film
  • Marka Adı: aiboduo. kgm

Etiketler: Kaya duvar kağıdı sticker, maki anime çıkartması, posterler grandes anime, kirpik ayna, anime poster seti, kova listesi, albüm fotoğrafı, anim posteri, anim, diş fotoğrafçılığı.

Larisa 2004 L
2021-04-05
5/5
Item was shipped in good packaging, it took awhile to arrive but still within the time frame
Dusicka A01
2021-02-19
1/5
There is not much animated a minimum known on it, I really do not recommend
Mik Stadl
2021-05-25
3/5
There are some names that are wrong, but being from this page I expected it. For the rest perfect
Chersug2
2021-05-05
5/5
Very good quality

Ayrıca gibi olabilir