Craft kesme araçları kağıt bıçak ile 360-degree Sanat kesme aracı iyi hediye FFT

₺21.66 ₺36.04

özellik:

Kesici alet bir kalem gibi çalışır, bıçak gibi keser!Diğer el sanatları bıçaklarının aksine, bıçak normal kullanımda insan derisine kolayca kesilmez ve bu nedenle genç zanaatkarlar ve hobi meraklıları için okullarda kullanım için çok uygundur.

360 ° dönebilen bıçak: bu el aleti, çok karmaşık şekilleri hızlı ve kolay bir şekilde kesmenizi sağlayan 360 derece dönebilen bir bıçağa sahiptir. easily.In diğer zanaat bıçaklarının aksine, bıçak normal kullanımda insan derisini kesmez ve bu nedenle genç zanaat ve hobi meraklıları için okullarda kullanım için çok uygundur.Yüksek kaliteli karbon çelik: tüm delme ve kabartma makineleri ile uyumlu.Model yapımı, kendi çıkartmalarınızı ve disklerinizi oluşturmak için vinil döşeme malzemelerinden karmaşık şekilleri kesmenizi sağlar.Kullanımı kolay: kesme aleti, istediğiniz deseni hızlı ve kolay bir şekilde elde etmek için bir kalem kadar kullanımı kolaydır. easily.At aynı zamanda, normal kağıt, kart stoğu, yapışkan destekli vinil ve 4 mil plastik sargı üzerinde keskin ve kullanımı kolaydır.Geniş kullanım yelpazesi: kağıt kesme, şablon oluşturma, planlayıcısı çıkartmalar, sanat eserleri, grafik tasarım, mimari, scrapbooking, vinil yazı ve diğer birçok kullanır.Ev, ofis, stüdyo ve atölyede çok yönlü kullanım.

Ürünler şunlardır: 1x maket bıçağı

notlar: tüm Boyutlar elle ölçülür, bu yüzden lütfen 1-2 cm mesafe bırakın.Nedeniyle ışık ve ekran farkı, öğenin renk resimden biraz farklı olabilir.Lütfen bunu anlayın.


  • Marka Adı: Mnycxenc. kgm
  • Uygulama: Ahşap Çalışma Aracı
  • DIY malzemeleri: Ahşap
  • Paket: Hiçbiri
  • Model Numarası: 4523
  • Tip: Bıçak
  • Kaynak: CN (menşei)

Etiketler: enstrüman aracı, Hatıra Heykeli, wood toy woodpecker, knive, Güç Aracı, el aleti, araç Araç Kutusu, kutu aracı, katlanır bıçak, woodcraft aracı.

Ayrıca gibi olabilir