Evrensel kapasitif Stylus dokunmatik ekran kalemi akıllı kalem için IOS / Android sistemi Apple iPad telefon Akıllı kalem Stylus kalem Dokunmatik kalem

₺125.44 ₺176.63

Evrensel kapasitif Stylus dokunmatik ekran kalemi akıllı kalem için IOS / Android sistemi Apple iPad telefon Akıllı kalem Stylus kalem Dokunmatik kalem

Özellikler:

- [Pratik] kalem aslında bir kalem gibi hissediyor ve yazıyor, özel yazılım gerektirmiyor ve herhangi bir iOS ve çoğu Android dokunmatik arayüz cihazı ile çalışıyor.

- [Uzun pil ömrü] 180mm uzun, 8.9 mm çap ve 11.5 mm uç, aktif kalem gerçek bir kalem gibi hissediyor.Dahili bir batarya ile çalışan bu aktif kalem, 12 saate kadar sürekli, gecikmeyen çizim ve yazma sağlar.

- [Kullanımı kolay] bir anahtar düğmesi ile hemen etkinleştirilebilir ve kapasitif dokunuşla herhangi bir cihazda çalıştırılabilir.

- [Uygulanabilir Programlar] aktif kalem, özel yazılımdan veya özel ayarlardan bağımsızdır. application.So ZoomNotes, Evernote, FiftyThree, ProCreate gibi popüler uygulamalar da dahil olmak üzere hemen hemen her uygulama için çalışır.

Özellik:

Boyutu: uç 1.5 mm x kalem çapı 8.9 mm x toplam uzunluğu 180mm

Malzeme: kalem vücut Alüminyum (Saf bakır kalem ucu, kalem ucu ile koruyucu film ekran zarar vermez)

Uyumlu kullanım: Android telefonlar için, Apple telefonları için, iPad Pro için, tüm markalar düz panel kapasitif ekran cihazlar.

Ambalaj listesi:

1 x Stylus kalem

1 x USB kablosu


  • Uygulama Markaları: Evrensel
  • Marka Adı: Pcwanlı
  • Sertifika: CE
  • Uygulama Ekranı: Elektromanyetik Ekran
  • Kaynak: CN (menşei)

Etiketler: mipad 4, sahte kireç, Kickstand, apple kalem samsung, appl kalem, mum Kilisesi, almak, iPad kalem, kalem dokunmatik, huawei kalem.

Ayrıca gibi olabilir