Kablolu denetleyici Controle için x kutusu bir Ince denetleyici Gamepad Mando joystick

₺159.83 ₺215.96

X BOX One / PC için USB kablolu denetleyici

OOTDTY

X BOX one konsoluna bağlanabilir ve PC steam platformu için çalışabilir.

- Kablolu denetleyicilerdeki yeni standartla yeni nesil oyunları yaşayın.

- Rahat oyun için kompakt ergonomi.

- Canlı oynatma için kulaklık bağlantı noktasını entegre edin.

-Çoğu Windows XP 7 8 10 tabanlı PC ile çalışır.

- Kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi için ayarlanabilir titreşim geri bildirimi.

Renk: Beyaz,Siyah

X box One için destek

Bu gamepad x box one konsolunu destekleyebilir.İki basınç noktası tetikleyicisi, iki titreşim geri besleme motoru ve 8 yönlü bir ok tuşu kontrol altında kalmanıza yardımcı olur ve oyuncu savaş alanında olduğu gibi hisseder.Kablolu gamepad'in ortasındaki merkezi ev düğmesi, dijital filmlerinize, müziğinize ve oyun kütüphanelerinize hızlı erişim sağlar.

Destek için PC Win7 / 8 / 10

Bu gamepad PC için destekleyebilir

USB kablosu 2 metre (6.6 feet) uzatılır.Konsoldan biraz daha oturabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.USB bağlantı noktası bilgisayara bağlandıktan sonra, başlatabilirsiniz game.It kurulumu kolaydır ve herhangi bir yazılım gerektirmez, Tak ve çalıştır.

Çift Titreşim

Bu gamepad için 2 titreşim motoru tasarladık, böylece oyunun sevincini daha iyi yaşayabilirsiniz!Kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi için güçlü titreşim geri bildirimi, oyuncunun savaş alanında olduğu gibi hissetmesine izin verin.

Yüksek Duyarlı Düğme

Tüm kontrolörler sıkı tekrar tuş vuruşlarını test etti, düğmelerin iyi performansını sağladı, Stabilite ve temelde sıfır oyun gecikmesi sağladı.Yüksek kaliteli basınca duyarlı D-Pad, ölü bölge joystick olmadan 360°, yüksek hassasiyet ve doğruluk eylem düğmesi, size en hızlı oyun deneyimini sunar.

İki basınç noktası tetikleyicisi, iki titreşim geri besleme motoru ve 8 yönlü bir yön pedi kontrol altında kalmanıza yardımcı olur.

Paket Listesi

1 x kablolu denetleyici için x kutusu tek


  • Tip: Gamepadler
  • Sertifika: Hiçbiri
  • Marka Adı: bubm
  • Kaynak: CN (menşei)
  • Uyumlu Marka/Model: Mikroskop
  • MicroSoft Modeli: Xbox One

Etiketler: bubm, konsole x kutusu, og xbox denetleyicisi, bubm kılıf, big xbox controller, gamepad xbox one s, Xbox gamepad, joystick pc, Kontrol, xbox'ı kontrol et.

Ayrıca gibi olabilir